Ehitus- ja renoveerimistööriistad ning tarvikud
TURUSTAMINE

MEIE TOOTED ON SAADAVAL 23 RIIGIS!

Kaem jätkab oma laienemist nii Poolas kui ka välisriikides.


Tänu oma filiaalidele Ukrainas, Valgevenes, Lätis, Leedus, Bulgaarias, Rumeenias, Eestis ja Serbias oleme hõivanud remondi- ja ehitustarvikute turul märkimisväärse turuosa. Müüme oma tooteid Euroopas kokku 23 riigis ning meie igapäevane koostöö välispartneritega suurendab meie müügikäivet ja kaubamärkide populaarsuse kasvu nii Poolas kui Euroopa turgudel. Hoolitseme selle eest, et meie tootevalik oleks igal aastal esindatud suurimatel rahvusvahelistel messidel, näiteks Moskvas, Kölnis ja Kiievis. Meie valitud tootearendussuundade usaldusväärsust ja toodete kvaliteeti tõestavad lisaks ELi fondidest saadavad toetused. Esimene selline projekt puudutas meie eksporditegevuse arendamist. Täitsime kõik vajalikud nõuded, et saada toetust tegevusprogrammi „Innovative Economy“ alusel.

Seoses uuenduslike pintslite pakkimise, sildistamise ja tempeltrükiliini kasutuselevõtuga anname rõõmuga teada, et alates 30. septembrist 2012 pakub Kaem järgmisi tooteturundusteenuseid:

  • pintslite käepidemete tempeltrükk
  • pintslite pakkimine termokahanevasse kilesse
  • pintslitele kliendi oma logoga etikettide paigaldamine

Meil on nüüd automatiseeritud liin nii pintslite pakendamiseks kui ka pintslite käepidemete sildistamiseks ja tempeltrükkimiseks, muutes nii tootmisprotsessi täielikult automaatseks. Veelgi enam, seda liini iseloomustavad kvaliteetsed ja esteetilised sildid, millel on kliendi EAN-kood, lisaks on sildid tänu termosiirde tehnoloogia rakendamisele vastupidavad kulumisele ja UV-kiirtele.

Neid KAEM teenuseid iseloomustab personaliseeritud pintslite märgistamise tellimuste kiire töötlemine.

Teine tegevusvaldkond hõlmab moodsate tehnoloogiate kasutuselevõttu, et rakendada uudseid IT-lahendusi. Euroopa Liit rahuldas valdkondliku tegevusprogrammi raames meie rahastustaotluse. Projekti eesmärk oli KAEMi konkurentsivõime suurendamine, kasutades selleks moodsa IT-taristu rakendamist. Saime lisatoetust Phare projekti kaudu – piirkondliku VKEde toetamise programmi kaudu infotehnoloogia edendamiseks ettevõtetes.


Oleme rõõmsad, et meie toodete kvaliteeti hindavad nii Poola kui ka Euroopa ehitus- ja remonditööstuse asjatundjad. Seetõttu tunneme vastutust ja püüame pidevalt oma toodete kvaliteeti tõsta, eriti just kõige uuemate tootmistehnoloogiate rakendamise abil. Meie tehtavate katsete ja uuringute eesmärk on luua tooted, mis vastavad kliendi vajadustele ja nõudmistele.

Läti ettevõtte toetatavad riigid: Leedu, Eesti

HARDEX Baltic SIA
Kalnini A ,Mārupes pagasts,
Mārupes novads,
LV-2167 Latvia

Kasutajatugi
tel.: +371 67319330,
fax.: +371 67319331


office@hardex.lv
www.hardex.ee